Zvláčňující krémy vlasy domácí

Loading...

zdraví Většina žen (u dospělých, dospívajících a dívky), kteří mají kudrnaté a sofistikovaný styling vlasů každý den trpí utrpení, protože je třeba, aby nějakým způsobem svůj hřeben. Někdy je to tak obtížné udržet v pořadí kudrnaté a vlnité vlasy, že ženy prostě odložil zbraně a přestat investovat to vůbec, ale prostě ho svázat do ohonu nebo sbírání sponu.

Mnoho lidí sní o rovné, hebké na dotek, lesklé vlasy. Začínají mít možnost používat různé nástroje a vlasy, které právě jejich poškození, sušené, dokud se úplně ztrácí vitalitu zazářit.

Studie ukázaly, že vlasy závisí nejen na genetice (faktor, který ovlivňuje váš typ vlasů), ale řádnou péči o něj, protože vlasy by měly být vždy v dobrém stavu. V tomto článku se dozvíte o některých domácích receptů polehčujícívlasové krémy.

krém domácí olivový olej Ingredience

  • 30 gramů olivového oleje
  • Jedna kapsle
  • jasmínový olej 30 gramů kondicionér bez amoniaku

Jak používat míchejte všechny ingredience. Ty by měly dostat hedvábnou konzistenci krém. Před použitím konvenční klimatizace, použít směs středních pramenů k jeho špičce, a nechat na dobu několika minut. Opláchněte vlasy a pak ji hřeben jako obvykle, ale nepoužívejte vysoušeč vlasů.

Použijte styling krém, který není solí, protože to tak nejste příliš peresushuvatymetevlasy. Pomocí některého z těchto krémů jsou vaše vlasy rovné, hladké a perfektní styling a nebudou poškozeny.

domácí kokosový krém

Při přípravě tohoto krému, budete potřebovat následující ingredience: Složení

  • Polovina z čerstvého kokosu 1 lžíce ovesných vloček
  • 1 lžíci škrobu 1/2 šálku mléka

Jak používat Dejte všechny ingredience v kuchyňském robotu ( kromě škrobu), a pak se přefiltruje směsi. Rozpusťte škrob v malém množství vody a dát na oheň spolu se zbytkem směsi (před tím, než je třeba míchat). vždy směs míchejte, dokud se nestane krémové konzistence.

Krém naneste na vlasy a nechte působit 25 minut.pak umytí vlasů jako obvykle (nejlépe s jemným šamponem). by Disqus.